Vai ai contenuti

AUTODIFESA

PER LEZIONI PRIVATE TEL. 393 58 17 371

CFR Cluj - Dinamo 3-1 în Liga 1 Betano. Video. Vezi rezumatul!

CFR Cluj - Dinamo 3-1. Video. Vezi rezumat! Ricardo Grigore în partida din Gruia. Campioana României a fost echipa mai periculoasă şi în startul reprizei a doua şi a izbutit să marcheze în poarta lui Penedo, dar golul înscris a fost anulat pentru un fault ofensiv. Dinamoviştii aveau să producă însă surpriza în minutul 61 al disputei din Gruia după ce Mihai Popescu l-a învins

CFR Cluj 2 - 2 Dinamo Zagreb: Finished | 2020-08-26

Goal! CFR Cluj 2, Dinamo Zagreb 2. Gabriel Debeljuh (CFR Cluj) left footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. Assisted by Mario Júnior Rondón Fernández.

CFR Cluj Dinamo București rezultati uživo - SofaScore

Rezumat VIDEO: Dinamo 1-1 CFR Cluj! Autor: Sport.ro. Miercuri 24 Martie 2010, 21:45. Dinamo nu a reusit decat un egal acasa cu CFR cu care a terminat 1-1, iar clujenii pleaca cu prima sansa in meciul retur. Lucian Goian a deschis scorul in minutul 10 cu o lovitura de cap superba! Y Kone i-a salvat pe clujeni aducand egalarea 15 minute mai tarziu! Djakaridja Kone a fost eliminat de la Dinamo in

Rezumat VIDEO: Dinamo 1-1 CFR Cluj! | Sport.ro

cfr cluj dinamo cfr cluj dinamo 1-0 cfr cluj dinamo rezumat rezumat cfr cluj dinamo. Share pe Facebook Share pe Whatsapp 21 de comentarii. Scrie și tu! FOTO+VIDEO. Viitorul - FCSB 2-2 » Spectacol la Ovidiu! Rednic încurcă liderul. Cum arată clasamentul. 625. Nu părăsiţi incinta! Citiţi în continuare :) FOTO+VIDEO. Viitorul - FCSB 2-2 » Spectacol la Ovidiu! Rednic încurcă liderul

Rezumat: CFR Cluj - Dinamo 1-0 | Dinamo fara gol marcat in

rezumat cfr cluj dinamo Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1Rezumat: CFR Cluj - Dinamo 1-0 | Dinamo fara gol marcat in primele 3 etapeA marcat: Billel Omrani 83' (P)

CFR Cluj - Dinamo 2-3. REZUMAT VIDEO Gol Niculae dupa

rezumat cfr cluj dinamo Dinamo - CFR Cluj 0-1 REZUMAT VIDEO - Golul lui Kapetanos aduce victoria . Articol scris de Horea Soica 2012-05-05 3437 0. CFR Cluj joaca in deplasare la Dinamo cu titlul pe masa. Bucurestenii sunt la 5 puncte in urma liderului, CFR Cluj, si o eventuala victorie ar relansa lupta pentru titlu. Minutul 90+5- FINAL

CFR CLUJ - DINAMO 1-0 // Repetenții din „Ștefan cel Mare

rezumat cfr cluj dinamo CFR Cluj - Dinamo 2-3. REZUMAT VIDEO Gol Niculae dupa minutul 90 . Articol scris de Horea Soica 2011-11-05 4580 0 . CFR rateaza ocazia de a trece pe primul loc, dupa ce mult timp a avut partida in mana, conducand cu 2-1. Echipele de start: CFR : Beto, Lionn, Cadu, Nuno Diogo, Camora, Gabi Muresan, Renan Garcia, Sougou, Celestino, Weldon, Ronny da Silva . Dinamo: Balgradean, Diabate, Kone

Dinamo - CFR Cluj 0-2 » „Câinii", anesteziați de campioană

Dinamo si CFR Cluj au reusit noi victorii in amicale. Dinamo a castigat greu, vineri, al doilea amical al iernii, disputat in Spania, scor 1-0 cu liderul din liga a doua germana, Eintracht Braunschweig. Si CFR Cluj a castigat, scor 4-1, meciul disputat in Cipru cu Mezokovesdi, din campionatul Ungariei. Unicul gol al echipei antrenate de Ioan Andone a fost inscris de Palici, in minutul 88, din

Rezumat: FC Botosani - Dinamo 2-0 - YouTube

CFR Cluj si Dinamo au terminat la egalitate, scor 2-2, intalnirea jucata sambata seara, in cadrul etapei a 21-a a Ligii I. Pe o ninsoare abudenta, CFR Cluj si Dinamo n-au oferit un meci prea spectaculos, dar plin de tensiune, clujenii reusind sa revina in doua randuri dupa ce au fost condusi de "caini". Scorul a fost deschis in minutul 32 de Andrei Cristea, care l-a invins pe Nuno Claro cu un

CFR CLUJ & Supporters - Home | Facebook

CFR Cluj a fost eliminată din Liga Campionilor de Dinamo Zagreb, care s-a impus cu 6-5 la loviturile de departajare, miercuri seara, în turul al doilea preliminar, pe Stadionul ''Dr. Constantin Rădulescu'' din Cluj-Napoca, după ce scorul a fost egal, 2-2 (0-1, 2-2), la capătul prelungirilor, potrivit Agerpres.

Liga Suporterilor Din Romania - 32 Photos - Sports

rezumat cfr cluj dinamo Istoria CFR Cluj. Sports. FCSB. Professional Sports Team. Liga Profesionista de Fotbal LPF. Professional Sports League . Cfr Cluj Mandria Ardealului. Amateur Sports Team. Steaua Bucureşti. Sports Team. Invictus Games Echipa Romaniei. Armed Forces. Old Boys Dinamo Bucuresti. Sports Team. 1923.ro. Media. Fcsb Este Steaua Adevărată. Sports Club. See More triangle-down; Pages Businesses Sports

Dinamo - CFR Cluj 0-1 REZUMAT VIDEO - Golul lui Kapetanos

Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1 #cfr #dinamo CFR Cluj - Dinamo 3-1 - etapa 5, liga 1 Golurile au fost marcate de: Ţucudean 66', 78', Omr

CFR Cluj - Dinamo Zagreb REZUMAT - YouTube

rezumat cfr cluj dinamo Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

CFR Cluj - Dinamo 2-1 Rezumat 18-10-2014 - video Dailymotion

CFR Cluj - Dinamo 2-1 Rezumat 18-10-2014. Ponturibune Romania. Follow. 6 years ago | 92 views. Report. Browse more videos. Playing next. 12:59. FCSB - CFR Cluj 1-1 REZUMAT HD | CFR inscrie FCSB egaleaza 29 04 2018

CFR Cluj GNK Dinamo Zagreb rezultati uživo - SofaScore

Croații de la Dinamo Zagreb au fost mai norocoși la loviturile libere - REZUMAT VIDEO Articol scris de Horea Soica 2020-08-26 2150 1 CFR Cluj a ratat calificarea în Champions League, după ce a pierdut meciul cu croații de la Dinamo Zagreb, la loviturile de departajare.