Vai ai contenuti

AUTODIFESA

PER LEZIONI PRIVATE TEL. 393 58 17 371

Mersul Trenurilor din Cluj Napoca - CFR Cluj Napoca - Gara

Set complet de 17 stickere, CFR Cluj, Panini UCL 2010-11, 20 de lei Sport, timp liber, arta » Arta - Obiecte de colectie 20 lei

Rute + cumpără - Bilete online CFR Călători

CFR Cluj, prima adversară a italianului de la revenirea în România . Publicat la 12 martie 2021, 20:54 de Ioan Valentin Oprea. Ultima modificare în 12 martie 2021, 20:57 „Lanterna roşie" din Liga I are, începând de astăzi, un nou antrenor principal. Conducerea clubului moldovean a reuşit să-l convingă pe Nicolo Napoli să accepte

CFR Cluj II - Wikipedia

Gara CFR din Cluj Napoca, relatii clienti si mersul trenurilor din gara Cluj. Vezi detalii si posibilitati de cazare in zona Gara - Autogara Cluj.

CFR Cluj - Sevilla, 1-1, în 16-imile Europa League. Meci

CFR Cluj o egaleaza din nou pe FCSB in clasament dupa victoria categorica cu FC Arges! Ardelenii au inscris doua goluri in trei minute dupa ce Maric a facut doua penalty-uri consecutive. Ambele lovituri de pedeapsa au fost transformate de Deac. Acelasi Maric si-a trimis in propria poarta in startul

Cluj Napoca - CFR Calatori

S.N.T.F.C. " CFR Călători S.A, principalul operator feroviar de pasageri din România, a fost înfiinţată în anul 1998 prin reorganizarea Societăţii Naţionale a Căilor Ferate Române (SNCFR). Informaţi-vă cu privire la mersul trenurilor, cumpărarea biletelor CFR online, servicii, oferte, transport feroviar

Nicolo Napoli se întoarce în Liga I! CFR Cluj, prima

CFR Cluj şi formaţia spaniolă Sevilla FC au terminat la egalitate, 1-1 (0-0), joi seara, în şaisprezecimile de finală ale Europa League la fotbal, pe Stadion ''Dr. Constantin Rădulescu'' din Cluj-Napoca.

CFR 1907 | Recenzii | Cluj

⚽ Rezultatele echipei FC CFR 1907 CLUJ din Liga 1 - Liga Profesionistă de Fotbal

CFR Cluj 5-0 FC Arges - sport.ro

TSKA SOFIA 0-2 CFR CLUJ. Campioana Romaniei debuteaza cu dreptul in grupele Europa League dupa victoria obtinuta in deplasarea cu TSKA Sofia! Rondon a deschis scorul cu o lovitura de cap, dupa o centrare a lui Ciprian Deac, cel care a inscris pentru 2-0 dupa un penalty obtinut de Debeljuh.