Vai ai contenuti

AUTODIFESA

PER LEZIONI PRIVATE TEL. 393 58 17 371

Steaua Bucureşti a învins CFR Cluj cu 2-0 şi a urcat pe
Campioana CFR Cluj a învins liderul actual, FCSB, scor 2-0 și s-a apropiat la 3 puncte, după un derby superb, cu un penalty dat, iar altul nedat, o bară, gafe și ocazii mari. CFR Cluj - FCSB 2-0. Roș-albaștrii au cerut un penalty în minutul 2
Steaua a învins CFR Cluj cu 2-0 şi a urcat pe primul loc
Formaţia CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Steaua, într-un meci contând pentru etapa a XVI-a a Ligii I.
Steaua Bucuresti 2-0 CFR Cluj Rezumat Complet 12 03 2017 steaua cfr cluj 2-0
Echipa Steaua Bucureşti a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, formaţia CFR Cluj, într-un meci din prima etapă a play-off-ului şi a urcat pe primul loc în Liga I.. Steaua s-a impus prin golurile lui Harlem Gnohere și Ovidiu Popescu în primul meci din play-off, 2-0 cu CFR Cluj, și urcă pe prima poziție în clasament, la un punct în fața Viitorului, care are un
Play-off. Steaua - CFR Cluj, scor 2-0 (video) | Ziua Veche steaua cfr cluj 2-0
După acest meci, Steaua ocupă locul 4, cu 27 de puncte, în timp ce CFR Cluj a urcat pe poziţia a opta, cu 20 de puncte. Formaţia lui Rădoi a pierdut în faţa ardelenilor după 10 ani de invincibilitate. Echipele de start: CFR Cluj: T. Marc - T. Lopes, A. Mureşan, Larie, Camora - Vitor Bruno, Petrucci, Gomelt - Nascimento, Cr.
Dani lipseste cu Steaua! CFR Cluj 2-0 Urziceni. (Peralta steaua cfr cluj 2-0
Formaţia CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Steaua, într-un meci contând pentru etapa a 16-a a Ligii 1. Golurile au fost marcate de Vítor Bruno (32) şi Alexandru Păun (81). Înainte de startul jocului, s-a ţinut un minut de reculegere în memoria victimelor
CFR Cluj - FC Copenhaga 2-0 şi Steaua - Sheriff Tiraspol 0 steaua cfr cluj 2-0
FINAL. CFR CLUJ - Steaua 2-0. Este prima victorie a grupării din Gruia în fața roș-albaștrilor după o pauză de 10 ani. La 6 noiembrie 2005, CFR, antrenată de Dorinel Munteanu, se impunea cu 1-0. În schimb, Steaua a bifat al treilea eșec din actualul sezon al Ligii 1.
CFR Cluj a învins Steaua, scor 2-0 - Ştiri de Cluj
CFR Cluj a învins Steaua, scor 2-0 . Articol scris de Horea Soica 2015-11-02 1287 0 . CFR Cluj este la cea de-a treia victorie la rând, de data aceasta victima fiind Steaua București. "A treia victorie consecutivă pentru echipa noastră, după ce în această seară, un meci excelent făcut de băieții noștri aduce cele 3 puncte în
LIGA I. CFR Cluj - Steaua 2-0. Ardelenii au câștigat derby steaua cfr cluj 2-0
Steaua a învins-o cu 2-0 pe CFR Cluj, în prima etapă a play-off-ului Ligii 1. În partidă jucată pe Arena Națională, golurile au fost marcate de Harlem Gnohere în minutul 85 și Ovidiu Popescu dintr-o lovitură liberă executată perfect la vinclu, în prelungiri. După această victorie, Steaua trece în fruntea clasamentului, având cu un punct mai mult decât FC Viitorul, care va
Steaua - CFR Cluj: 2-0 în Liga 1 : Europa FM
CFR CLUJ - STEAUA 2-0 (Vitor Bruno 32, Alexandru Păun 80). Vezi meciul aici în format liveTEXT. Vezi VIDEO cu golul partidei. Înaintea fluierului de start s-a ținut un moment de reculegere în memoria victimelor de la Colectiv.
Liga 1 - Etapa 1 - play-off: Steaua Bucuresti - CFR Cluj 2-0 steaua cfr cluj 2-0
FC Steaua București a învins-o pe CFR 1907 Cluj cu scorul de 2-0 (0-0), duminică-seară, pe Arena Națională din Capitală, într-un meci din prima etapă a fazei play-off a Ligii I de fotbal, transmite Agerpres.